Deutschland online bookmaker http://artbetting.de/bet365/ 100% Bonus.

Download Template for Joomla Full premium theme.

http://bigtheme.net/

 • Auto käsipesu

  Laitmatu tulemus

  Soovime oma klientidele pakkuda õigeid vahendeid ja teadmisi! Kasutame sõidukite puhastamisel Chemical Guys professionaalseid tooteid, et tagada kindel kvaliteet!

 • Salongi puhastus

  Meie teame mis on puhtus!

  Salongi puhastamisel jälgime, et iga detail ning töödeldav pind saaks puhtaks. Kasutades selleks ettenähtuid Chemical Guys vahendeid.

 • Poleerimine

  mida ei saa peatada, seda saab parandada!

  Üks tähtsaim valdkond sõidukil on värv! See on esimene asi, mida me näeme. Chemical Guys pakub erinevaid värvi korrektsioone ja poleerimisvahendeid.

  Milleks on vaja poleerida?
 • Vahatamine

  Et auto oleks nagu uus!

  Vahatamine kaitseb kriimustuste, mustuse, pori, oksüdeerumise, UV-kiirguse eest..lisaks võimaldab CG vaha tõelist ilu värvkattes esile tuua!

  Milleks on vaja vahatada?

 • Naha Hooldus

  ...naturaalne ja loomulik!

  Chemical Guys naha palsam toidab nahka vajalike toitainetega. Õigete töövõtete ja vahenditega saab kaitsta nahka kuivamise, purunemise ja rabedaks muutumise eest.

  Nahahooldusvahendid

Milleks autot poleerida?Auto puutub kokku pidevate ilmastikust ning keskkonnast tingitud mõjudega ning selle tulemusel auto värvkate paratamatult ka vananeb. Värvkatte kahjustumist ja vananemist soodustavad näiteks happevihmad, tolm ja liiv ning sool ja reagendid meie teedel.
Eelmainitud tegurite koosmõjul värvkate varem või hiljem tuhmistub ning sellesse tekivad mikropraod, mille kaudu ilmub nähtavale kaitsetu metall ning arenema hakkab korrosioon.

Sellistel juhtudel on suur abi auto poleerimisest. Poleerimise käigus kaotatakse mikropraod ja kriimustused värvis, värvkate kaetakse kaitsekihiga ning täidetakse peenemad ebatasasused ja poorid värvis.
Poleerimise mõtteks ei ole ainult autole sära ja läike taastamine, vaid ka värvkihi kaitsmine, vee ja tolmu hülgavus ning lakikihi kestvuse pikendamine.

Asukoht