Deutschland online bookmaker http://artbetting.de/bet365/ 100% Bonus.

Download Template for Joomla Full premium theme.

http://bigtheme.net/

 • Auto käsipesu

  Laitmatu tulemus

  Soovime oma klientidele pakkuda õigeid vahendeid ja teadmisi! Kasutame sõidukite puhastamisel Chemical Guys professionaalseid tooteid, et tagada kindel kvaliteet!

 • Salongi puhastus

  Meie teame mis on puhtus!

  Salongi puhastamisel jälgime, et iga detail ning töödeldav pind saaks puhtaks. Kasutades selleks ettenähtuid Chemical Guys vahendeid.

 • Poleerimine

  mida ei saa peatada, seda saab parandada!

  Üks tähtsaim valdkond sõidukil on värv! See on esimene asi, mida me näeme. Chemical Guys pakub erinevaid värvi korrektsioone ja poleerimisvahendeid.

  Milleks on vaja poleerida?
 • Vahatamine

  Et auto oleks nagu uus!

  Vahatamine kaitseb kriimustuste, mustuse, pori, oksüdeerumise, UV-kiirguse eest..lisaks võimaldab CG vaha tõelist ilu värvkattes esile tuua!

  Milleks on vaja vahatada?

 • Naha Hooldus

  ...naturaalne ja loomulik!

  Chemical Guys naha palsam toidab nahka vajalike toitainetega. Õigete töövõtete ja vahenditega saab kaitsta nahka kuivamise, purunemise ja rabedaks muutumise eest.

  Nahahooldusvahendid

Milleks autot vahatada?Vahatamine muudab auto värvkatte vastupidavamaks kriimustuste ja asfaldi pritsmete suhtes. Lisaks annab vaha autole kauni läike.
Samuti on vahatatud auto värvakate kaitstud UV-kiirguse ning happevihmade kahjuliku mõju eest. Vahatatud pinnalt jookseb vesi kergemini ning kiiremini maha ning jätab värvile vähem kuivanud veenirede ja-piiskade jälgi. Auto vahatamine on soovituslik vähemalt kaks korda aastas- enne ja peale talve.

Asukoht